Jeszcze kilak dni temu, informowaliśmy o Kamilu, który leciał na staż do Singapuru, gdzie miał wsiąść na statek na którym spędzi kolejne 4 miesiące. Dzisiaj doszła do nas informacja, że jego statek minął właśnie Sri Lanke i kieruje się w stronę Europy. 

Kamil, jest naszym wychowankiem od 2012 roku, i...

W marcu rusza nowa kampania naszej Fundacji. Nasza strona internetowa dostała nowy wygląd. Powstała też specjalna strona dla naszych Kadetów. Dodatkowo w ramach trwającej od lutego kampanii, ukazały się inserty w miesięcznikach Żagle i Podróże. Zapraszamy do odwiedzenia naszej nowej strony. 

Od kilku miesięcy, nasi Kadeci w ramach prac społecznych, dzielnie pracują w schronisku w Korabiewicach, prowadzonym przez Fundację VIVA. Prace te są elementem zadania, jakie Kadeci muszą wykonać, by w sezonie 2017 móc popłynąć na kolejne rejsy na Mazurach, ale też na morze.  

Sobota, godzina 08:30,...

Dla Kamila to 4 rejs stażowy. Po raz kolejny udaje się do Azji, by tam wsiąść na pokład tankowca mv Navigator Scorpio. Przed Kamilem 4 miesięczny rej, w czasie którego będzie pełnił funkcję pomocnika Nawigatora, ucząc się jak bezpiecznie prowadzić statek. 

Please reload

Wyróżnione posty

W schronisku praca wre.

March 16, 2017

1/3
Please reload

Ostatnie posty