top of page

Charytatywny Bal Żeglarza Blue Horizon
Firma Blue Horizon powstała w 2018 roku z pasji i miłości do morza. Firmę tworzą żeglarze z krwi i kości, którzy od wielu lat organizują rejsy w Europie, szkolą przyszłych sterników i Voditeli Brodice oraz zarażają miłością do morza wszystkich, których napotkają na swojej drodze. Dodatkowo jako nieliczni w Polsce bierzemy udział w międzynarodowych regatach.


Dnia 28 stycznia 2022 roku odbędzie się Charytatywny Bal Żeglarza organizowany przez Blue Horizon - jest to pierwsze tego typu wydarzenie w historii firmy.

Planując rok 2022 i nowy sezon żeglarski oraz coroczne spotkanie z naszymi Przyjaciółmi i środowiskami żeglarskimi postanowiliśmy wesprzeć wspaniałą ideę: pomocy potrzebującym dzieciom z domów dziecka, którą organizuje Fundacja „Ocean Marzeń”. Od wielu lat pomagają dzieciakom wypłynąć na „szerokie wody” organizując szkolenia, obozy żeglarskie, wspierając edukację, finansując naukę w szkołach morskich. Wielu z ich podopiecznych, dzięki oparciu jakie dała im fundacja, w tym momencie realizuje się zawodowo na pokładach jachtów, żaglowców statków handlowych, jako kadra WOPRu oraz w szeregach wielu instytucji związanych z morzem.


Blue Horizon zaprosza wszystkich, którzy swoim udziałem w naszym balu chcieliby zasilić konto fundacji, a przy okazji poznać nas i nasze żeglarskie oblicze.


Charytatywny Bal Żeglarza odbędzie się w wyjątkowym miejscu, które na co dzień tętni życiem i jest przepełnione szeroko pojętą kulturą, a wszystko to w kameralnej, przytulnej atmosferze. Tym miejscem jest Kuźnia Kulturalna w Warszawie. Koszt udziału to 500zł/ osoba. Część wpływów z biletów zostaną przekazane na konto fundacji.


AGENDA BALU

19.00 Uroczyste rozpoczęcie balu

19:30 Prezentacja firmy Blue Horizon

20:00 Prezentacja Fundacji "Ocean Marzeń"- uroczyste przekazanie środków pieniężnych oraz

vouchera na szkolenia żeglarskie dla podopiecznych fundacji

20:30 Występ duetu szantowego - Grzegorz GooRoo Tyszkiewicz + skrzypce

22:00 Zabawa przy muzyce

W trakcie imprezy będziemy dla Was serwować: przepyszne przystawki na ciepło i zimno, dania obiadowe, desery, napoje alkoholowe oraz bezalkoholowe napoje zimne i ciepłe.

W celu nabycia biletu proszę wysłać informację na email:

biuro@bluehorizon.pl z ilością biletów oraz imieniem i nazwiskiem uczestników.

Bardzo prosimy o potwierdzenie swojego udziału nie później niż do 21 stycznia 2022r. na adres email: biuro@bluehorizon.pl


Z żeglarskimi pozdrowieniami,

Blue Horizon i Fundacja Ocean Marzeń


128 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Z pokładu Fundacji

bottom of page