top of page

II regaty Szkół Żeglarskich wystartowały.

charytatywne wirtualne regaty Szkół Żeglarskich MileDOBRA - START!!


Na linii startu znajduje się 7 załóg - Pro-Skippers, Magellan, PuntoVita, oceanTEAM, Sztorm Grupa, Gertis, Marin.

Przez najbliższe 12 dni od 14 do 25 marca, załogi będą zmagały się z niesprzyjającymi wiatrami. Jachty będą musiały sprostać nie jednej fali, a załogi bez chwili wytchnienia będą utrzymywać kurs.

Wirtualne regaty odbywają się na stronie regaty.miledobra.org/szkolzeglarskich2022

Wybierając konkretna załogę, za pomocą przycisku WSPOMÓŻ i platformy Przelewy24, dla danej Szkoły Żeglarskiej płynie ona do mety o taki dystans mil morskich ile środków zostało przekazanych. Wygra ta załoga, która zdobędzie najwięcej Mil.


W tym roku II charytatywne wirtualne regaty Szkół Żeglarskich odbędą się dla Sierot z Ukrainy i Polski. O sytuacji na Ukrainie wie już każdy. Wraz z naszymi kadetami-wychowankami, przygotowaliśmy 40 miejsc dla sierot i rodzin z dziećmi. Nasi kadeci pomagają, organizują się, przygotowują paczki dla dzieci z Ukrainy.


Już dziś widzimy, że duża część sierot z Ukrainy nie wróci szybko do swoich placówek. Szacuje się, że do Polski w kolejnych dniach przyjedzie ponad 7000 sierot z Domów Dziecka z Ukrainy. Będzie potrzebna pomoc przez kolejne miesiące. Dlatego chcemy przygotować się na ten czas. Zapewnić im wyprawki, materiały dydaktyczne, podręczniki, wsparcie psychologów, czy nawet wypoczynek. Z tym wszystkim będziemy mierzyć się w kolejnych tygodniach i miesiącach.
4 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Z pokładu Fundacji

bottom of page