KADECI UCZĄ SIĘ W NAJLEPSZYCH SZKOŁACH.

W CZASIE STAŻU, PRACUJĄ NA CAŁYM ŚWIECIE. 

Morze od lat stanowiło część historii naszego kraju i było źródłem jego rozwoju ekonomicznego, a teraz pomaga także naszym podopiecznym.

 

Praca w tym środowisku, choć wymagająca, daje wiele możliwości. Jako Oficer Nawigator/Mechanika, nasi podopieczni nie tylko mają dostęp do dobrze płatnej pracy, ale także podróżują po całym świecie. Pracują w międzynarodowym środowisku na różnych rodzajach statków, dokształcając się i awansując. W krótkim okresie, gdy zdobywają pozycję wykwalifikowanego specjalisty w swojej dziedzinie, to o nich będą walczyły firmy.

STYPENDIA NA NAUKĘ

            W SZKOŁACH MORSKICH

Zawód Oficera Nawigatora/Mechanika zapewnia godne warunki pracy i płacy. Jako jedna z niewielu ścieżek, daje możliwość utrzymania się już z owoców pierwszej pracy po Szkole! Dodatkowo armatorzy starają się zapewnić wygodne warunki zamieszkania na statku, coraz to krótsze kontrakty, szybkie przeloty, nowe technologie. Jednym słowem rozwój rynku pracy nie pozwoli ci się nudzić.

 

Statek jest niczym żywy organizm – jego silnik to bijące serce, zaś mostek nawigacyjny to mózg kierujący nim w najdalsze zakątki świata. Nasi podopieczni stają się jego częścią!

Fundusz Morskich Stypendiów Zawodowych:
Pekao S.A. O/Warszawa
PL 83 1240 6218 1111 0010 4156 4764
SWIFT: PKOP PL PW

NASI STYPENDYŚCI

KRYSIA

W 2011 roku rozpoczęła swoja przygodę z żeglarstwem. Rok później zdała egzamin na patent Żeglarza Jachtowego i zaczęła pływać  staż na żaglowcach.

W 2014 roku rozpoczęła naukę w Studium Doskonalenia Kadry przy Akademii Morskiej w Gdynii. Obecnie pływa jako Asystent Nawigatora na statkach handlowych. 

EWELINA

Od 2011 roku uczestniczy w Młodzieżowym Programie Edukacji Żeglarskiej, obecnie jest Sternikiem, Wychowawcą i Młodszym Instruktorem Żeglarstwa. 

Od 2015 roku studiuje w Akademii Marynarki Wojennej. 

Anita.jpg

ANITA

Od 2012 roku uczestniczy w Młodzieżowym Programie Edukacji Żeglarskiej, obecnie jest Młodszym Sternikiem Jachtowym. 

Od 2018 roku uczy się w Technikum Morskim w Świnoujściu. 

KAMIL

Obecnie uczeń w Studium Doskonalenia Kadr przy Akademii Morskiej w Gdyni. Odbywa staż jako kadet na statkach handlowych. 
Od 2012 roku uczestnik Młodzieżowego Programu Edukacji Żeglarskiej. Żeglarz, sternik i bosman.  

Daniel.jpg

DANIEL

Od 2012 roku uczestniczy w Młodzieżowym Programie Edukacji Żeglarskiej, obecnie jest Sternikiem, Wychowawcą. 

Od 2018 roku uczy się w Technikum Morskim w Świnoujściu. 

ŁUKASZ

Od 2011 roku uczestnik Młodzieżowego Programu Edukacji Żeglarskiej. Żeglarz, sternik i bosman.  

Obecnie uczy się w Technikum Morskim w Gdańsku, na specjalizacji Budownictwo Okrętowe.