April 20, 2018

Sail TRaining Forum odbyło się 14 kwietnia. W czasie forum do wygłoszenia prezentacji zaproszono kluczowe osoby angażujące się w różne formy Sail Trainingu w naszym kraju.

1.        Kapitan Wiktor Wróblewski przedstawił harcerskie wychowanie morskie prowadzone w Centrum Wycho...

March 15, 2018

Chcielibyśmy poinformować, że nasza fundacja została nominowana do nagrody National Geographic w kategorii Społeczne Inicjatywa Roku. 

Głosować na naszą inicjatywę można głosować klikając w poniższy link:

http://travelery.national-geographic.pl/nominowani i w zakładce Społeczna Inicjaty...

April 7, 2017

W dniu 26 marca, Prezes naszej Fundacji wraz z przedstawicielami Sienna Gospel Choir, odwiedził Dom Dziecka w Fromborku (www.14530dom.pl). W czasie wizyty omawiane były możliwości włączenia młodzieży z placówki pod skrzydła Fundacji Ocean Marzeń. 

Po spotkaniu wiemy już, że dwunastka młodych ludzi z...

Jeszcze kilak dni temu, informowaliśmy o Kamilu, który leciał na staż do Singapuru, gdzie miał wsiąść na statek na którym spędzi kolejne 4 miesiące. Dzisiaj doszła do nas informacja, że jego statek minął właśnie Sri Lanke i kieruje się w stronę Europy. 

Kamil, jest naszym wychowankiem od 2012 roku, i...

W marcu rusza nowa kampania naszej Fundacji. Nasza strona internetowa dostała nowy wygląd. Powstała też specjalna strona dla naszych Kadetów. Dodatkowo w ramach trwającej od lutego kampanii, ukazały się inserty w miesięcznikach Żagle i Podróże. Zapraszamy do odwiedzenia naszej nowej strony. 

Od kilku miesięcy, nasi Kadeci w ramach prac społecznych, dzielnie pracują w schronisku w Korabiewicach, prowadzonym przez Fundację VIVA. Prace te są elementem zadania, jakie Kadeci muszą wykonać, by w sezonie 2017 móc popłynąć na kolejne rejsy na Mazurach, ale też na morze.  

Sobota, godzina 08:30,...

Dla Kamila to 4 rejs stażowy. Po raz kolejny udaje się do Azji, by tam wsiąść na pokład tankowca mv Navigator Scorpio. Przed Kamilem 4 miesięczny rej, w czasie którego będzie pełnił funkcję pomocnika Nawigatora, ucząc się jak bezpiecznie prowadzić statek. 

February 1, 2017

Dwa dni temu nasz kadet Krysia, wróciła z ostatniego rejsu stażowego, po którym to otrzymała rekomendacje na bycie Asystentem Nawigatora. Krysia wypływała 12 miesięcy, odwiedzając wiele portów świata. Obecnie pozostały przed nią ostatnie egzaminy w szkole morskiej. 

Please reload

Wyróżnione posty

W schronisku praca wre.

March 16, 2017

1/3
Please reload

Ostatnie posty

March 16, 2017

March 14, 2017

Please reload

Archiwum
Please reload

Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square

SPRAWOZDANIA

 

Merytoryczne

 

Finansowe

SPOŁECZNOŚCI

 

Facebook

 

YouTube

 

Gmail+

© Fundacja OceanMarzen.org.pl 2011